Yaz Okulu

Yaz Okulumuz

Title Separator

Yaz programında yer alan etkinlikler; bale, yaratıcı sanat, satranç, el sanatları, (Seramik, ebru vb.) temel jimnastik, müzik ve ritim, bilim atölyesi, tasarım atölyesi, (Düşün-tasarla-yap) zeka oyunları, gruplar arası spor turnuvaları, hazine avı (Harita okuma becerileri), SCAMPER, İngilizce masallar, minik şefler (Cooking), enjoyable english, dikkat ve koordinasyon çalışmaları ve değerler eğitimi.

İlköğretime başlayacak çocuklar ilköğretim hazırlık grubuna dahil olarak hem yaz tatillerini değerlendirebilir, hem de yeni okullarına hazırlık yapabilirler.

Bu grupta diğer gruplardan farklı olarak ince motor çalışmaları, (Yazmaya hazırlık) dikkat ve koordinasyon çalışmaları, işitsel algı çalışmaları, (Okumaya hazırlık) değerler eğitimi (Toplumsallaşma ve uyum) yer almaktadır.

Programa açık alan aktiviteleri ve okul dışı aktiviteler de dahildir. Talep edildiği takdirde yüzme ve binicilik dersleri eklenecektir.

Hafta içi her gün 09:00-17:00. Tam gün ve yarım gün programları vardır. Aylık, 2 aylık, 2 haftalık süreyle katılım sağlanabilir.
3-6 yaş grupları programa dahil edilecektir.
Detaylı bilgi için: 0 (284) 212 21 00